ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до п. 28 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 р. № 854, визначено, що алкогольні напої належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Але ми йдемо на зустріч своїм клієнтам тож…


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій ви отримали його, а також товар повинен відповідати наступним вимогам:

-ви не використовували його,

-ви зберегли його товарний вигляд, споживчі властивості, етикетки, акцизні марки та ярлики,

-у вас зберігся розрахунковий документ, який ми видали вам разом з товаром.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ, СПЛАЧЕНИХ ЗА ТОВАР

Повернення коштів здійснюється на підставі письмової заяви, врученої особисто нашому представнику або направленої на адресу зазначену у розділі «Контакти» на Сайті Інтернет-магазину.

До заяви ви додаєте розрахунковий документ (квитанція, товарний чи касовий чек), що підтверджує факт придбання товару у нашому магазині.

Детальніше про повернення сплачених грошових коштів в Угоді користувача.


Ви маєте змогу також обміняти товар.


ОБМІН ТОВАРУ

Умови обміну аналогічні умовам повернення  потрібна заява, розрахунковий документ за товар, а сам товар повинен зберегти товарний вигляд (етикетки, акцизні марки).

За наявності товару, необхідного для здійснення обміну, протягом 14 днів з моменту отримання заяви, ми обміняємо товар.

Якщо на момент звернення необхідного для обміну товару не виявиться у продажу в Інтернет-магазині, ми обміняємо його на аналогічний товар із відповідним перерахуванням вартості.

Більш детально в Угоді користувача.